Słowo Redemptor

Życzenia na Boże Narodzenie

 

 

 

+ J.M.J.A.

 

 

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!

 

 

Życzymy Wam radosnego przeżywania tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji pragniemy przypomnieć słowa Bożonarodzeniowej kolędy ułożonej przez założyciela redemptorystów św. Alfonsa Marię de Liguori:

Zstąpiłeś z gwiazd dalekich, o Królu nieba, pod nędznej szopki strzechy, gdzie wiatr zawiewa. Mój Maleńki w żłóbku stajenki, w niedoli płaczesz, z zimna drżysz. O Boże prawdziwy, jak bardzo kochasz Ty tej ziemi niwy!

 

 

Jako osoby spotykające się na Portalu Kaznodziejskim starajmy się ożywić naszą radość płynącą z faktu, że Bóg zechciał zamieszkać pośród nas i dla nas stał się Człowiekiem w Jezusie. Raz jeszcze z wiarą przyjmijmy tę prawdę, że w wielkiej Tajemnicy Wcielenia Bóg objawia wobec każdego z nas Swoją nieskończoną miłość. Życzmy też sobie nawzajem, abyśmy poprzez słowo i świadectwo potwierdzające radość życia w bliskości z Bogiem potrafili prowadzić innych ludzi do spotkania z Jego miłością, ukazaną nam tak namacalnie w Jezusie, naszym Odkupicielu. Bowiem prawdziwa radość rodzi się ze spotkania z Chrystusem i z dzielenia się Nim z innymi.

 

 

W imieniu wszystkich Redemptorystów,
życzenia składają administratorzy
Redemptorystowskiego Portalu Kaznodziejskiego:
o. Grzegorz Jaroszewski, o. Jarosław Krawczyk,
o. Sylwester Pactwa, o. Sylwester Cabała, Kleryk Arkadiusz Buszk
a

 

 


 

 

 

 

 

 

Administratorzy Redemptorystowskiego Portalu Kaznodziejskiego

Powrót do strony głównej

Czytelnia

Polecamy